MobilSevgili.com OCAK interactive bilişim ve internet hizmetleri şirketine ait bir marka ve projedir. Kurucusu ve CEO’su Şenol OCAK bu sistemin ( Aşk ilanı sistemi ) Amerika ve Avrupa da oldukça yaygın olarak kullanıldığını Türkiye’de ise bir ilk olarak yayın hayatına başlanıldığını belirterek sistemin halkımızın hoşuna gideceği düşüncesindedir.

Mobil Sevgili projesini oluşturmadan önce çok düşündük Türkiye bu sisteme henüz hazır mı, değil mi diye tereddütlerimiz vardı fakat bunu hayata geçirdikten sonra beklenenin dışında, halkımızın ne kadar modern bir yapıda olduğunu fark ettik. Üyelerimizden gelen tepkiler kendilerine aşırı rahatsız edici telefonlar yerine nazik ve kibar bir yaklaşımla ısrarcı olmadan ziyaretçilerin yaklaştığı yönündeydi ve bu bizi çok mutlu etti.

Kısa sürede mobil sevgili sayfamızın instagram ve twitter hesapları 500 bin takipçiye ulaştı ve insanların bu deneyimi kullanarak yeni arkadaşlar edinmesine vesile olduk hatta bazı kişiler sevgili bile oldu bizimde asıl amacımız buydu zaten, insanları bir araya getirmek ve tanıştırmak.

Mobil sevgili projesinde insanlar profillerini oluşturup resim, fiziksel özellikler ve kendisini anlatan kısa bir açıklama ile dizinimize kayıt olurlar. Takipçi ziyaretçiler de kendisine yakın bulduğu tanışmak istediği kişileri ilk önce bir sms atarak veya whatsapp uygulaması vs uygulamalar ile irtibata geçerek tanışırlar.

Sistemden çıkmak veya ara vermek çok kolay üyemiz olup mobil sevgili’de profili olan üyeler profilini kapatmak istediğinde 7 gün 24 saat destek ekibimiz bu konuyla ilgili hemen müdehale ederek kaldırma işlemini yapmaktadırlar ve kullanıcı istediği zaman tekrar geri yüklerler.